16.11.2018/15:53

Lidl kontynuuje ekspansję w Hiszpanii, Serbii i Rumunii

Jak donosi serwis lebensmittelpraxis.de, niemiecka sieć sklepów dyskontowych powiększa swoją strukturę na rynkach europejskich.

Na początku listopada br. Schwarz Group, właściciel sieci Lidl otworzyła trzy nowe sklepy w Hiszpanii, a kolejne siedem mają być otwarte pod koniec przyszłego tygodnia.

Według portalu Food-Retail & Shoppers, w nowo wybudowane budynki, które odpowiadają kryteriom efektywności energetycznej i ochrony środowiska zainwestowano 46 mln euro.

22 listopada Lidl otwiera też kolejne cztery sklepy w Serbii. Tak więc, od wejścia na serbski rynek w październiku tego roku w tym kraju działają już 23 sklepy pod szyldem Lidl.

Również w Rumunii, gdzie Lidl działa od 2011 roku i ma ponad 200 sklepów jest rozwijana dalsza działalność. Jak poinformowała firma, 22 listopada tego roku zostaną tam otwarte dwa kolejne sklepy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.