22.08.2016/10:39

Lidl operatorem spożywczym galerii w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ruszyły prace przy budowie nowej galerii handlowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Galeria „Łysica” powstanie u zbiegu ulic Focha, Kilińskiego i Alei 3 Maja. Jej operatorem spożywczym będzie sieć Lidl czytamy w serwisie echodnia.eu.

Firma Publima, której właścicielami są bracia znani świętokrzyscy przedsiębiorcy Piotr i Grzegorz Lichota, kupiła w 2012 roku od gminy Ostrowiec działkę za około 4 miliony złotych, z zamiarem budowy galerii handlowej. Na terenie o powierzchni niecałego hektara ma stanąć kilkukondygnacyjny obiekt łączący funkcje handlowe, usługowe i rekreacyjne. Kilka dni temu rozpoczęły się prace budowlane, które prowadzi firma Dorbud z Kielc. Na wykonanie stanu surowego pierwszego etapu inwestycji, ma czas do marca 2017 roku. Zakończenie i oddanie pierwszej części galerii do użytku zaplanowano na styczeń 2018 roku.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.