10.09.2020/10:57

Lidl otworzył kolejny sklep w Olsztynie

Popularna sieć sklepów dyskontowych otworzyła siódmy obiekt w Olsztynie. Nowy sklep jest zlokalizowany przy ulicy Jagiellońskiej 56a. 

Nowy sklep sieci Lidl w Olsztynie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1190 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 66 miejsc parkingowych. 

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

„Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – powiedziała Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communications Lidl Polska.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Maxi 10.09.2020

    Kolejne otwarcie w Bydgoszczy ul.Piekna/Szubinska obok Castoramy 24.09.20.

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także