29.10.2018/11:50

Lidl przygotowuje się do startu sklepu internetowego w Polsce [TYLKO U NAS]

To już pewne: Lidl szykuje się do otwarcia sklepu internetowego w Polsce. Jak ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl, e-sklep sieci znajduje się już w fazie beta testów. Oprócz tego firma prowadzi coraz szerszą rekrutację na stanowiska związane z rozwojem działalności e-commerce.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Lidl-sklep 29.03.2019

  od kwietnia lidl-sklep.pl w polsce. Zobaczymy czy bedzie sukses jak w czechach

 • Leopard 04.03.2019

  Lidl online shop? Juz downo istnieje, ale naturalnie nie w Polsce. Jo juz downo tymu szukolch pewnyj Rzeczy i znoloz zech w Sklepie internetowym Lidl. Platnosci i Wysylka jest jak w Wiynkszosci E-Shop, rozne metody Przelywow, od 2-3 Dni Czas Wysylki.

 • Lidl PL 25.02.2019

  Lidl online rusza w polsce od marca 2019 dla wybranych a od kwietania 2019 dla wszystkich: Magazyn w Polsce kilo warszawy (blonie)

 • Zuzanna 30.10.2018

  Wyzwaniem jest chyba jedynie gospodarka magazynowa? czyli aktualizacja online stanów magazynowych w poszczególnych lokalizacjach plus czas rezerwacji produktów, zakładam że nie bedzie wysyłek towarów a jedynie odbiór własny - oby tylko Lidl nie wydał 15 milionów jak Eurocash na takie rozwiązanie bo to byłaby porażka. Ale skoro nie mają jeszcze e-commerce managerów to chyba jednak poszli ścieżką dostawca oprogramowania wie najlepiej co potrzebne - oj, oj aby nie utopili tego projektu

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.