07.12.2019/14:01

Lidl sprzedaje kosze prezentowe z produktami marki własnej

W ofercie sieci Lidl w Polsce pojawiły się kosze prezentowe, wypełnione produktami marki własnej Deluxe. Kosze dostępne są w dyskontowej sieci w dwóch wariantach, kosztujących 119 zł albo 139 zł.

W skład oby koszy wchodzą jedynie wyroby private label, takie jak czekoladowe praliny, ciemna czekolada, sos bolognese, makaron tagliatelle, ryż carnaroli do risotto, słone przekąski, wiśnie w czekoladzie, czy oliwa z oliwek.

Kosze prezentowe nabyć można jedynie w wybranych sklepach sieci Lidl. Trafiły to nich tuż przed mikołajkami. Sieć liczy na to, że tego rodzaju wariant sprzedażowy okaże się sukcesem w okresie wzmożonego, wzajemnego obdarowywania się prezentami przez Polaków.

Kosze prezentowe to element szerszej oferty nazwanej przez Lidla "Niezbędnikiem prezentowym", której część stanowią produkty pod marką własną Deluxe sprzedawane pojedynczo (jak miód akacjowy z woskowym plastrem) albo w mini zestawach (np. oliwa z oliwek, ocet balsamiczny i karafka w jednym zestawie). Asortyment prezentowy uzupełniony jest produktami markowymi oraz przemysłowymi.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.