24.07.2020/10:42

Lidl wraca z wielką promocją na piwa. Tym razem 8 browarów w cenie 4

Sieć Lidl po raz kolejny przygotowała sporą promocję na asortyment piwny. W sobotę klienci dyskontu będą mogli kupić 8 butelek w cenie czterech.

Co istotne, promocja jest skierowana wyłącznie do posiadaczy aplikacji Lidl Plus. Obejmuje wszystkie piwa w butelce. To zresztą nie jedyna promocja alkoholowa Lidla w tym tygodniu. Od czwartku w niższej cenie sprzedawane jest piwo marki Perlenbacher Pils.

Promocja na piwo w Lidlu, (fot. Lidl)

Ruch Lidla jest podobny do tego, który obserwowaliśmy już 30 kwietnia. Wtedy niemiecki dyskonter wprowadził promocję w przypadku zakupu minimum 20 piw. Klient, który się na to zdecydował mógł liczyć na to, że w rzeczywistości zapłaci jedynie za 10 z nich – do wszystkich naliczano bowiem 50-procentowy rabat. W przypadku zakupu większej liczby, rabat był naliczany do 20 najtańszych butelek. Za resztę należało zapłacić regularną cenę. Była to odpowiedź na promocję Biedronki, która przy zakupie 12 piw, oferowała kolejnych 12 darmowych butelek.

 

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Teo 30.01.2021

  Gdzie jest ten pilzner czeskie,. W sklepie powiedzieli wczoraj,piątek,-,,nie dowieźli,, Czy codzi o to żeby przyjść a jak nie ma to co innego kupię? Proszę odpowiedzieć!

 • Teo 30.01.2021

  Gdzie jest ten pilzner czeskie,. W sklepie powiedzieli wczoraj,piątek,-,,nie dowieźli,, Czy codzi o to żeby przyjść a jak nie ma to co innego kupię? Proszę odpowiedzieć!

 • Miron 25.07.2020

  Tak tylko Lidl celowo nie oznacza które piwa obejmuje promocja i ludzie kupowali brali piwa które były wystawione a w większości promocja nie obejmowała cwany typowy chwyt marketingowy.

 • fryc 25.07.2020

  a mnie nawet w tej aplikacji nic z piw nie pokazało.tylko jakieś ogórki.

 • monika 25.07.2020

  niestety nie wszystkie, jedynie wybrane w zakładce w aplikacji, większość jednak nie wchodzi na promocje

 • M.... 24.07.2020

  Jak sobota to..... tylko do lidla do lidla...rampampampam

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także