03.11.2016/16:11

Liniowy podatek handlowy wykończy połowę sklepów na rynku

Polska Izba Handlu przedstawiła symulację skutków wprowadzenia w Polsce liniowego podatku handlowego. Wynika z niej, że taka danina wielu detalistom pochłonie cały dochód przedsiębiorstwa.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Piotr 04.11.2016

  Przyzwyczaili się do niepłacenia podatków i teraz bieda bieda - trzeba płacić.
  10 lat bez dochodowego, ja ani dnia nie miałem. Teraz kwik i lament. 2 razy wyższy podatek powinien być na te zagraniczne koncerny. Jak polski Piotr i Paweł otworzyłby we Francji, Niemczech sklep to jednego dnia nie dostanie bez podatku. Bardzo dobrze PiS. BRAWO!!!!!!

 • Chłop pańszczyźniany 04.11.2016

  A co to pisowców obchodzi ? Ważne aby Antek miał nowe zabawki , żeby rozkopać trochę grobów i postawić kilka pomników. No i ważne aby nie liczyć się ze społeczeństwem - aby wszyscy poddani pokornie płacili pisowi daniny zamiast podatków jak było jeszcze w zeszłym roku jak rządziła normalna partia.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.