19.05.2020/07:01

Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych - trendy, prognozy i wyzwania [RAPORT]

Regionalne i lokalne sieci spożywcze to nadal bardzo istotny element krajobrazu polskiego handlu. Wiele z nich jest w stanie w rywalizować największymi ogólnopolskimi graczami. W naszym raporcie zebraliśmy wszystkie najważniejsze podmioty działające na regionalnych i lokalnych rynkach, pokazując skalę ich działalności oraz potencjał.

Poznaj produkt zanim go zakupisz. Pobierz Demo.

 
 
 
 
 

Podstawą raportu jest lista ponad 60 regionalnych i lokalnych sieci handlowych, wraz z niezbędnymi informacjami dotyczącymi liczby sklepów, ich formatu oraz obszaru działania, a także oferty asortymentowej, produktów marki własnej czy średniej wartości koszyka. Podajemy również niezbędne dane kontaktowe do najważniejszych osób w sieciach. Ta wiedza z pewnością przyczyni się do rozwoju kontaktów biznesowych.

Raport stanowi rozbudowaną część wydawanego przez Wydawnictwo Gospodarcze "Przewodnika po Handlu w Polsce 2020". Aby uzyskać przekrój całego rynku FMCG w Polsce polecamy zakup tej publikacji.

W raporcie znalazły się ponadto opracowania dotyczące aktualnej sytuacji w sieciach regionalnych i lokalnych:

- wpływ konsolidacji w branży,

- mocne i słabe strony mniejszych sieci,

- geograficzne rozlokowanie sieci regionalnych,

- omówienie przyszłości regionalnych i lokalnych sieci handlowych.

Życzymy miłej lektury.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • lukas306 18.05.2020

    Gdzie mogę kupić raport?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.