18.08.2016/10:29

Logistyka jako kluczowy czynnik sukcesu sieci handlowej

"Logistyka jako kluczowy czynnik sukcesu sieci handlowej" to pierwszy wykład w ramach cyklu "Nowoczesne Metody Zarządzania w handlu", zorganizowanego wspólnie przez Grupę Muszkieterów oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Dariusz Kierski – dyrektor logistyki Grupy Muszkieterów w Polsce wyjaśnia – z perspektywy praktyka z wieloletnim doświadczeniem – jakie są najważniejsze zasady i wyzwania sprawnej logistyki.

Jak konstruować efektywny model logistyczny, najlepiej dostosowany do struktury sieci? Jak analizować i korygować koszty funkcjonowania łańcucha dostaw? Jak budować i rozwijać infrastrukturę logistyczną? Dlaczego logistyka ma kluczowy wpływ na dobre funkcjonowanie sieci i jej wyniki finansowe? Dlaczego drobny błąd w planowaniu dystrybucji może mieć groźne skutki dla funkcjonowania całej organizacji? Jak powstawało nowe, ultranowoczesne centrum biurowo-magazynowe Grupy Muszkieterów w Swadzimiu k. Poznania?

To przykłady tematów omawianych podczas interesującego wykładu, wygłoszonego przez menedżera dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.