04.12.2018/00:00

Loteria Tymbarku z dobroczynnym akcentem

Trwająca właśnie bożonarodzeniowa loteria marki Tymbark przewiduje zarówno nagrody dla konsumentów, jak i wspiera ubogich, pomaga zwierzętom i środowisku.

By wziąć udział w loterii i „Dać coś od siebie” konsumenci muszą kupić produkty marki Tymbark za minimum 6 zł i zarejestrować i się na stronie www.loteria.dajcosodsiebie.pl. Tam też można wybrać cel, na jaki – w razie wygranej – ma zostać przekazana równowartość nagrody. Zwycięzca może wskazać dowolną organizację pożytku publicznego z obszaru walki o zdrowie, wsparcia dla ubogich, pomocy zwierzętom i środowisku lub inną, której chce „dać coś od siebie”.

W puli nagród jest do wygrania codziennie pięć bonów upominkowych marki Yes o wartości 200 zł, w finale nagrodą jest Toyota CHR. I tu równowartość może zostać przekazana na cel wskazany przez zwycięzcę.

W okresie trwania loterii w wybranych sklepach za zakup produktów marki za 6 zł można odebrać dodatkowo zestaw zawieszek prezentowych od Tymbarku. Akcja jest szeroko komunikowana w puntach sprzedaży na materiałach POS oraz dodatkowo wspierana kampanią telewizyjną – poprzez spot informujący o loterii. Przy wybranych sklepach pojawiły się już także billboardy promocyjne, a w punktach sprzedaży ekspozycje produktowe – zarówno w standardowej formie, jak i w postaci unikalnych Świątecznych Prezentowych Mega eskpozycji Tymbarku.

Należący do firmy Maspex Wadowice Tymbark jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. Produkty są dostępne w ponad 30 krajach, m.in.: w Rumunii, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii, USA, Szwecji, Finlandii, Holandii, na Malcie i Cyprze. Tymbark to także jedna z najbardziej wartościowych i najlepiej postrzeganych przez konsumentów marek na polskim rynku. W jej portfolio znajdują się m.in.: owocowe i warzywne soki 100%, soki 100% dla dzieci, napoje i musy owocowe oraz soki marchewkowo-owocowe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.