22.07.2019/15:48

Lubelska Galeria Olimp pozyskała 12 nowych najemców

W pierwszym półroczu 2019 r. w Galerii Olimp w Lublinie nastąpiły znaczące roszady w gronie najemców. W obiekcie pojawiło się 12 nowych firm, trzy zmieniły swoją dotychczasową lokalizację, a kilka przedłużyło umowy najmu.

Na początku roku galeria poszerzyła ofertę branży wyposażenie wnętrz o sklep Villeroy & Boch. W kolejnych miesiącach w obiekcie pojawiły się m.in. butik SWISS, Zoom Optyk, sklep MIA galanteria skórzana oraz Czas na Herbatę.

W Galerii powstała ponadto przestrzeń butikowa pod nazwą G 10 S, łącząca modę, design i relaks. Wnętrze 210-metrowego lokalu zostało podzielone na strefy mody, nail bar (manicure, pedicure), make-up oraz fryzjerską. Jest to jedyny taki showroom w lubelskiej galerii, gdzie klient może skorzystać z kompleksowej oferty modowej w połączeniu ze strefą beauty.

Wśród nowych lokali w Galerii Olimp w ostatnich sześciu miesiącach pojawiły się również sklepy lokalnych najemców, oferujących damską odzież włoską i polską.

Umowy najmu przedłużyły marki Sephora, GO Sport, Wojas, Vision Express, Empik i Reporter Young – większość z nich przeprowadzi remodeling swoich salonów.

Część sklepów, jak Coccodrillo, Orange, Bank Millennium, które wcześniej przedłużyły już umowy najmu, otworzyły swoje lokale w nowych konceptach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.