24.09.2020/13:02

Łukasz Dwulit, dyrektor ds. rozwoju strategicznego AliExpress gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Łukasz Dwulit, doświadczony manager z innowacyjnym podejściem do sektora e-commerce. Od czerwca 2019 r. pełni funkcję Head of Global Expansion, Central Europe and Israel w AliExpress. Odpowiada za międzynarodową ekspansję platformy oraz za współpracę strategiczną i inwestycyjną z międzynarodowymi partnerami, w tym z pośrednikami płatności i instytucjami finansowymi. 

Wcześniej związany z chińskim start-upem z sektora e-commerce – Zhejiang Jolly Information Technology Co., Ltd (Jollychic.com) oraz amerykańskimi Credit Suisse czy SAS Institute Inc. 
 
Od lutego 2020 r. jest członkiem Israel Chamber of Commerce, gdzie doradza izraelskim firmom oraz pomaga im wejść na inne rynki i platformy. W Polsce został natomiast zaproszony do prestiżowego Digital Experts Club. Od lat związany jest również z Akademią Ivy Poland, zrzeszającą polskich absolwentów topowych światowych uczelni.

Z wykształcenia prawnik. Absolwent University of East Anglia oraz Duke University School of Law w Durham w USA.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.