24.05.2021/10:45

Maciej Bazyl, PwC Polska: Dyskonty nie prowadzą już wojny cenowej. Trwa między nimi zacięta walka na coraz lepsze doświadczenia zakupowe

Trwająca przez ostatnie lata ewolucja formatu dyskontowego idealnie wpisała się w potrzeby polskiego konsumenta. Obecnie wojny cenowe ustępują miejsca wojnom na coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Sieć Netto będzie chciała włączyć się do rywalizacji o przychylność konsumentów, a konkurencja na to odpowie. Możemy spodziewać się kolejnego wysypu promocji i programów lojalnościowych – przekonuje Maciej Bazyl, wicedyrektor w dziale Retail & Consumer PwC Polska, w wypowiedzi dla portalu wiadomoscihandlowe.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Andrzej W 24.05.2021

    Trudno mi się z Panem zgodzić.. patrząc po próbie przejęcia wolumenu 12+12 Biedronka. Kompletnie do mnie nie przemawia ta narracja.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także