26.05.2022/08:30

Maga Foods i Go Sport mają problemy. Sankcje nałożone przez polski rząd na rosyjskie firmy uderzają w polski biznes a nie oligarchów i władze w Moskwie. Jest na to sposób!

Antoni Karśnicki, dyrektor w firmie Azimutus wskazuje, że sankcje gospodarcze nałożone przez polskie władze firmy powiązane z Rosją, uderzają w ich kontrahentów i pracowników niepowiązanych z reżimem Putina. - Dlatego, że warto podjąć polemikę z rozwiązaniami rządzących, proponując alternatywne rozwiązania kwestii sankcji gospodarczych na firmy hipotetycznie lub faktycznie powiązane z Rosją, które będą bardziej zorientowane na ich beneficjentów rzeczywistych, a nie sam w sobie biznes – uważa Antoni Karśnicki.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także