23.03.2020/18:02

Magda Gessler otworzyła sklep internetowy Schronisko Smaków

Znana restauratorka otworzyła sklep internetowy Schronisko Smaków Magdy Gessler. Dostępne są w nim między innymi przetwory, naturalnie wędzone mięsa, miody czy świeże pieczywo, wypiekane w piecu w Bukowinie Tatrzańskiej.

– Sklep internetowy powstał, by wszyscy mieli dostęp do smakołyków, które pamiętam z czasów mojego dzieciństwa. Mama i babcia zawsze konserwowały przysmaki sezonowe w szkle, a później przetrzymywały je w spiżarni. Dzięki temu czułam się bezpieczna. Obecnie niewiele osób ma czas, by robić przetwory. Nasza przeszkolona załoga zatrzymuje czas lata, jesieni, żeby Państwo mogli skosztować smaków, mieszkających w mojej głowie i duszy – mówi agencji Newseria Magda Gessler.

Magda Gessler tłumaczy, że przez 10 lat prowadzenia programu "Kuchenne rewolucje" nieustannie "walczyła z chemią spożywczą i szkodliwymi konserwantami". Restauratorka wskazuje, że produktem "numer jeden" w jej e-sklepie jest szynka długo wędzona i peklowana; popularnością cieszyć się mają również kiełbasa krakowska i boczek.

Oprócz mięs, ryb, sosów czy przetworów z warzyw i grzybów w sklepie internetowym Magdy Gessler można znaleźć również produkty słodkie. Jak zapewnia restauratorka, produkty "są wytwarzane na bieżąco i dostarczane klientom w krótkim czasie".

źródło: Newseria

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Wstyd 31.01.2021

  TO JUŻ NIE JEST MIEJSCE MAGDY GESSLER.
  W dniu 29.01 z winy franczyzobiorcy rozwiązałam umowę ze skutkiem natychmiastowym.
  Nie zgadzam się z priorytetami ani filozofią prowadzenia tego miejsca przez franczyzobiorcę.
  I dlatego nie będę odpowiadała za jakość, menu, wygląd oraz wystrój restauracji oraz sklepu internetowego. Nie będę odpowiadała także za żadne inne aspekty związane z działalnością tego podmiotu.
  W związku z tym, od 29.01.2021 r. to miejsce nie ma prawa być już firmowane moim nazwiskiem.

 • Tomek pracownik 24.03.2020

  Tak naprawdę to nie Magda Gessler. Jestem pracownikiem tej restauracji. Za sukcesem tej restauracji jak i powstającej potęgi internetowej nie stoi Magda Gessler. Ona daje tylko nazwisko. Za ten biznes odpowiada dyrektor zarządzający. kamil Sakałus, który to wszystko stworzył. On to zbudował i on to buduje od trzech lat. Sklep nie powstał wczoraj. O nim zróbcie artykul. Vo dzięki niemu tyle osób ma prace

 • Bogol 24.03.2020

  Danka do roboty a nie biadolisz lewacka beneficjentko 500 plus. Maluczka od 7 boleści.

 • Danka 23.03.2020

  A ceny pewnie dla VIP-ów. Czasy bez konserwantów, pomysł godny oklasków. Ale co nam maluczkimi z tego. Pomysł jak zarobić pieniądze.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.