02.02.2021/10:13

Makro Polska ma nowego członka zarządu – Jerzy Cichostępski zastąpił Emmanuela Pruvosta

Z dniem 1 lutego br. stanowisko dyrektora Pionu Sprzedaży i Operacji oraz członka zarządu w Makro Polska objął Jerzy Cichostępski. Zastąpił na tym stanowisku Emmanuela Pruvosta.

Jerzy Cichostępski w nowej roli dyrektora Sprzedaży i Operacji będzie koncentrował się na dalszym rozwoju sprzedaży w kanale cash & carry oraz kanale dostaw bezpośrednich w Makro Polska, a także nadal kierował zespołem łańcucha dostaw i logistyki. Dotychczas Jerzy Cichostępski pełnił w Makro funkcję dyrektora Łańcucha Dostaw i Operacji FSD.

Emmanuel Pruvost, który od sierpnia 2018 r. pełnił funkcję dyrektora Pionu Sprzedaży i Operacji w Makro Polska, objął analogiczne stanowisko w Metro Cash & Carry Rosja.

Firma Makro Polska zarządza w Polsce siecią ok. 30 hurtowni typu Cash & Carry. Rozwija także sieć ponad 2000 sklepów franczyzowych OdiDo.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także