19.04.2017/17:54

Makro uruchomi w II kw. br. centrum dystrybucyjne koło Pruszkowa

Sieć hurtowni Makro Polska rozpoczęła rekrutację na ponad sto nowych stanowisk pracy do nowopowstającego centrum dystrybucji koło Pruszkowa. Obiekt o powierzchni ponad 10 tys. mkw. rozpocznie swoją działalność w II kwartale 2017 r.

Sieć hurtowni Makro wkrótce uruchomi pierwszą ze swoich trzech nowych platform dystrybucyjnych obsługujących klientów z sektora gastronomicznego. Magazyn usytuowany jest w okolicach Pruszkowa w województwie mazowieckim. Obiekt wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym system chłodnictwa oparty na technologii C02, zapewniające m.in. niskie zużycie energii oraz wysoki poziom ochrony środowiska naturalnego. Jego powierzchnia wynosi ponad 10 tys. mkw. 

Makro Cash & Carry zarządza na polskim rynku 30 hurtowniami. Spółka jest częścią niemieckiego koncernu Metro Cash & Carry, który działa w 25 krajach i ma ponad 750 samoobsługowych hurtowni.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.