04.04.2018/09:03

Małpka przedłuża rozmowy z inwestorem. Ajenci sieci twierdzą, że wegetują. Co dalej z siecią?

Przedłuża się proces poszukiwania inwestora dla Małpki. Wielu zniecierpliwionych takim rozwojem sprawy ajentów i właścicieli lokali, w których działają sklepy Małpka Express i MExpress, straciło wiarę w to, że uda im się odzyskać przynajmniej część pieniędzy. Jednak szef spółki zarządzającej siecią sklepów convenience nadal wierzy w pozytywny finał.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
  • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
  • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
  • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
  • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
  • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

9 komentarzy

  • Łoś superktoś 06.04.2018

    Rafii pewnie bierze wszystkie 500 plusy i inne duperele siedzi na kanapie i czeka jak mu dadzą bo mu się przecie należy

  • Pafii 06.04.2018

    Rafii może ty się za to weźmiesz by zrobić coś by miec a nie tylko liczyć na łaskę PiS i czekać aż dadzą.

  • Jw 06.04.2018

    Były wnioski o upadłość w zeszłym roku to sąd ich nie wziął pod uwagę. Teraz niech mądry sąd płaci wierzycielom zobowiązania.

  • Rafii 05.04.2018

    Dla siebie maja wypłaty tylko dla ajentów nie. Cyganią cały czas przeciągając czas by sprzedać resztki towarów Ja bym ich do więzienia powsadzal może czytają to odpowiednie osoby by im się wziąść za tyłek może ktoś z pis się wykaze

  • Ajennt 04.04.2018

    Kłamią i nie odbieraja telefonów

  • Monkeybiznes 04.04.2018

    To oznacza, żeby wszyscy byli gotowi na szybki koniec Małpki czyli upadłość likwidacyjną. Małpka nie ma żadnego majątku, więc wszyscy wierzyciele zostaną z ręką w głębokim nocniku wypełnionym po brzegi wiadomo czym.

  • pps 04.04.2018

    Nie ma wynagrodzenia za luty a na wezwania do zaplaty zero reakcji!!!

  • red 04.04.2018

    bierzemy 2 euro od słowa !!!!

  • PPS 04.04.2018

    Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.