19.09.2016/10:38

Małpki znikną ze sklepów? Nowy pomysł Ministerstwa Zdrowia

Ministerstwo Zdrowia szuka nowych pomysłów na obniżenie poziomu spożycia alkoholu przez Polaków. Jednym z rozważanych wariantów jest wprowadzenie... zakazu produkcji oraz sprzedaży mocnych trunków w małych butelkach - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Czasem walnę sobie piwko, czasem wódeczkę 19.09.2016

    Co za poroniony pomysł!!!!! Przecież małpki są DROŻSZE od butelek 0,7 i 1 l, w przeliczeniu na ilość alkoholu. Czyli człowiek który ma problemy z alkoholem MNIEJ WYPIJE kupując małpki niż gdyby za tę samą kasę kupował duże butelki. A tak w ogóle to czy widzieliście kiedyś żeby pijaki kupowały małpki???? PARPĘ trzeba rozwiazać bo to przeżytek epoki.

  • małpiszon 19.09.2016

    Czekamy na czarny rynek małpek

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.