04.09.2017/11:02

Marc Dherment dyrektorem generalnym ITM Polska

Marc Dherment objął funkcję dyrektora generalnego i dyrektora zarządzającego w spółce ITM Polska, która zajmuje się wyznaczaniem strategicznych kierunków rozwoju sieci Intermarche i Bricomarche – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

Marc Dherment menadżer z wieloletnim doświadczeniem w sektorze handlu i franczyzy objął funkcję dyrektora generalnego i dyrektora zarządzającego w spółce ITM Polska na początku września br., która zajmuje się wyznaczaniem strategicznych kierunków rozwoju sieci Intermarche i Bricomarche.

Przez 10 lat Marc Dherment zajmował się rozwojem sieci franczyzowych, w tym sieci ODiDO w ramach struktur koncernu dystrybucyjnego Metro AG. Przez ostatnie niemal trzy lata piastował funkcję dyrektora operacyjnego ds. franczyzy na poziomie centrali Metro AG. Wcześniej przez ponad siedem lat pełnił funkcję szefa ds. zarządzania franczyzobiorcą w Makro Polska.

Warto przypomnieć, że Marc Dherment rozpoczynał pracę w Polsce od firmy Casino Polska, która zarządzała w Polsce sieciami sklepów Geant i Leader Price, następnie współpracował z Grupą Emperia Holding i zarządzał siecią sklepów piekarniczych Saint Honore.

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 373 supermarkety Intermarché i Bricomarché.

W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie około 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.