18.05.2018/16:00

Marek Miętka nowym prezesem sieci Piotr i Paweł

1 czerwca Marek Miętka obejmie stanowiska prezesa i dyrektora generalnego w sieci Piotr i Paweł. Były pracownik Tesco do zarządu supermarketowej sieci dołączył nieco wcześniej, bo już dziś, 18 maja.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • nikt Ważny 23.05.2018

  Piszecie o pionie decyzyjnym i zarządzie, przecież do tej pory decyzje podejmowała tylko jedna osoba i słyszała od swoich podwładnych tylko to co chciała usłyszeć....a dlaczego sytuacje "jest jaka jest" ? Nacisk na wynik, zwalnianie ludzi na sklepach, które swego czasu szczyciły się z szybkiej i profesjonalnej obsługi ( a teraz 30-40 minut do "lady z mięsem" i obsługa która nie rozumie co się do niej mówi ), okrojenie asortymentu, bo gdzie można było dostać coś specjalnego, oryginalnego jak nie w P&P ? Teraz, to już niewiele jest nawet z tych podstawowych artykułów....Wszystko padło bo panowie prezesi spółek i spółeczek przykleili się do swoich stołków, bo to przecież ciepła posadka, kasiora leci strumieniami, ciężko taczkę załadować.
  Jak to w anegdocie : Prezes pyta jak jest? Tak jednym słowem. - Jest dobrze. A w dwóch pyta prezes. - Nie dobrze, panie Prezesie. Od co, wszystko w temacie......

 • Bora Komorowskiego 21.05.2018

  Znam filozofa dość dobrze , 11 lat studiował leśnictwo , kilka lat na bazarze sprzedawca papierosów w Geant Kraków znali go wszyscy , Praca po 12 h i wielkie pomysły z których nic nie wynikało .

 • misiek999 21.05.2018

  Widzę, że część komentujących napisała o tym co chciałem dodać - a mianowicie zmiany, zmiany, zmiany na górze i cotygodniowe spotkania na temat co robić. Nikt natomiast nie pyta ludzi zarządzających bezpośrednio na sklepach jak szybko i bez wielkich nakładów uzdrowić sytuację - w zamiast wprowadzane są co chwilę pomysły z kosmosu. Kolejny Zarząd buja w obłokach w oderwaniu od realiów w placówkach handlowych.

 • Dariusz 21.05.2018

  Pytacie co zrobi ? Po doświadczeniach powiem tak - nic . Palet do przesuwania w PiP nie ma , kurzu na półkach znajdzie wiele , nieścisłości w planogramach plus brak cennika - wszystko . Myślenie strategiczne to nie jego poziom .

 • Stragan Rybitwy 20.05.2018

  Ciekawe ile go będą trzymać ? Tu nie ma cudów - bez kasy , PiP może tylko ładnie się sprzedać .

 • Lewanda 18.05.2018

  Może wreszcie zajmą się Eminecjami które maja sklepy i wysokie stanowiska w firmie?

 • Giza Albert 18.05.2018

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu, za jego rządów rozwalił Tesco, do dzisiaj nie mogą się pozbierać a teraz Piotr i Paweł :] gratuluje wyboru właścicielom :)

 • Handelek 18.05.2018

  Może wreszcie cały pion decyzyjny poleci, ktoś doprowadził do takiej sytuacji a jak zawsze nikt nie poleciał. Panowie z prezesów poszli na dyrektorów i doją do końca firmę. Liczą już premie ze sprzedaży.... Tak ot rodzina firma. Może wreszcie Panowie z CP przejrzą na oczy że firma pracuje dzięki specjalistom a nie dyrektorom.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.