20.12.2018/10:35

Marek Moczulski, Bakalland: Rok 2018 był nietypowy z powodu zakazu handlu w niedziele

- Zakaz handlu w niedzielę i ponadprzeciętne temperatury sprawiły, że na pewno ten rok nie był typowy. Dlatego precyzyjne wnioski i skutki nowo wprowadzonego prawa będziemy mogli podsumować najwcześniej w połowie przyszłego roku - mówi Marek Moczulski, prezes Bakallandu.

Szef firmy ocenia zarazem, że rok 2018 był "kolejnym bardzo dobrym dla producentów bakalii". Wartość rynku bakalii paczkowanych w tym roku przekroczyła 1,6 mld zł i dynamicznie – w tempie dwucyfrowym – rozwija się kategoria bakalii przekąskowych. Bakalland skorzystał z tego trendu, uzupełniając w br. portfolio produktów o bakalie z certyfikatem bio, prażone, solone orzechy, naturalne batony owocowe oraz nową linię bakalii przekąskowych w mniejszych opakowaniach.

- Dziś oferta marek Bakalland i Delecta w pełni realizuje oczekiwania konsumentów, proponując im zdrowe zamienniki klasycznych słodyczy i batonów oraz desery o ulepszonych recepturach i czystej etykiecie. Nie brakuje nam również pomysłów na dalszy rozwój oferty w przyszłości - komentuje Marek Moczulski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.