17.03.2019/22:17

Marek Wądołowski odchodzi z Tesco CE

Marek Wądołowski, dyrektor handlowy ds. marek własnych i rozwoju innowacji po ponad 22 latach pracy w strukturach brytyjskiego detalisty odchodzi z sieci Tesco CE.

W ciągu ponad 22 lat pracy w sieci Tesco Marek Wądołowski pracował na kilkunastu stanowiskach, w tym od 2015 r. m.in. jako dyrektor handlowy dla różnych kategorii produktowych, w tym żywności, napojów i produktów spirytusowych, czy oferty non food.

W ciągu ostatnich dwóch lat szefował działowi zakupów spożywczych marki Tesco i rozwijał ofertę produktów marki własnej.

Sieć Tesco zarządza w Europie Centralnej siecią ponad 900 hiper- i supermarketów, a także sklepów convenience.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • byłypracownik 20.03.2019

    Nie, jeszcze się nie zwiną, dopóki jest kasa na pensje dla zarządu na Europę Śr. będą pozorować działania naprawcze, żeby zrujnować , a potem podzielą na kawałki i sami sobie sprzedadzą za symboliczną np.1ooo euro- bo ruina. Tak, jak było z Leader Price
    w 2006.

  • pracownik 19.03.2019

    Jeszcze tylko jeden Polak na wysokim stanowisku i można zwijać się do domu

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.