22.01.2021/15:13

Marian Krzemiński odchodzi z zarządu Grupy Lotos

Marian Krzemiński złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu zarządu ds. Inwestycji i Innowacji Grupy Lotos z dniem 1 marca 2021 r. Powodem odejścia były „przyczyny osobiste”.

Marian Krzemiński funkcję wiceprezesa ds.  Inwestycji i Innowacji Grupy Lotos pełnił od 25 lipca 2019 roku, wchodząc w skład zarządu X kadencji. Karierę zawodową rozpoczął w 1985 roku w Zakładach Górniczych Polkowice – oddział KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie, gdzie w latach 1999 – 2002 piastował funkcję prezesa zarządu, dyrektora generalnego. Pracował również w Drugim Narodowym Funduszu Inwestycyjnym w Warszawie (dyrektor inwestycyjny/prokurent), współpracował z firmą Ernst&Young w zakresie audytu wewnętrznego, prowadził projekty doradcze realizowane dla grupy BNP Paribas Assurance. Świadczy również usługi doradcze i konsultingowe pod własną firmą. W latach 2016 – 2019 pełnił funkcję doradcy Zarządu w Polskim Funduszu Rozwoju S.A.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także