08.05.2018/08:29

Market Roku 2018: Piotr i Paweł w Bydgoszczy [WIDEO]

Ostatnim, osiemnastym prezentowanym przez nas finalistą konkursu Market Roku 2018 jest sklep Piotr i Paweł mieszczący się w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 86.

Supermarket Piotr i Paweł w Bydgoszczy działa zaledwie od roku. Przez ten czas udało mu się zyskać grono lojalnych klientów. Nic dziwnego, bo to jeden z najładniejszych sklepów poznańskiej sieci w Polsce. Zaprojektowany przez uznanych architektów przyciąga unikalnymi neonami czy wyjątkowymi elementami wystroju wnętrza. To między innymi drewniane wykończenia stoisk z warzywami i owocami, ale również gustowne, czarne regały.

Estetyczny wygląd idealnie koresponduje z nowoczesnym wyposażeniem. Sklep charakteryzuje się także mocnym asortymentem produktów premium, których próżno szukać u konkurencji. Sercem placówki jest jednak strefa piekarnicza oraz mięsno-garmażeryjna. Klienci przyjeżdżają tu, by spróbować pachnącego, prawdziwego pieczywa oraz skosztować świeżutkich i niezwykle smacznych, przygotowywanych na miejscu potraw.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.