29.05.2017/10:06

Marol zamyka magazyn w Gdańsku i opuszcza Pomorze

Marol, jeden z czołowych dystrybutorów FMCG w Polsce i organizator prężnej sieci handlowej Chata Polska, w ramach optymalizacji kosztów, podjął decyzję o zakończeniu działalności oddziału na Pomorzu. Firma skupi się na rozwoju w Wielkopolsce i na zachodzie kraju, gdzie jej pozycja rynkowa jest najsilniejsza.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Robotnik wzorowy 29.08.2017

  Panie Prezesie zapraszamy na jeszcze istniejące oddziały Pana Firmy zanim Kwiatki i Korale pozamykają je, mamy sporo do opowiedzenia.

 • Kłosik 29.08.2017

  Panie Robercie proszę zobaczyć co się dzieje w Marolu, obroty lecą, kołowrotki nie wychodzą juz tak jak dawniej. Jeszcze chwila i kadra kierownicza doprowadzi do ......
  Polityka personalna, finansowa i marketingowa do wewnętrznej zadumy.

 • młody klient 29.05.2017

  Bardzo fajne sklepy. Mam taki na osiedlu - pieczywo z lokalnych piekarni, dużo wędlin z okolicznych miast w województwie, czysto, porządnie i "po wielkopolsku".

 • antyPOrtugal 29.05.2017

  Trzymam kciuki za dobrego polskiego dystrybutora, jakim jest Marol. Panie Robercie, dobrze Pan zrobił. Nie ma co się wykrwawiać na nieprzychylnym terenie... Szacun za to, co robicie w Marolu!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.