08.05.2017/10:50

Martin Beháň, szef Tesco w Polsce pracował za kasą krakowskiego hipermarketu

Tesco stawia na jakość obsługi w sklepach i bardzo mocno akcentuje, że chce  dbać „o swoich klientów każdego dnia coraz lepiej”. Jednocześnie aby podkreślić znaczenie i docenić pracowników „z pierwszej linii” Martin Beháň, dyrektor zarządzający Tesco w Polsce pracował na kasie w krakowskim hipermarkecie Tesco przy ul. Kapelanka.

Jak zapewniają przedstawiciele Tesco „w całej Europie Środkowej działamy intensywnie w ramach Twistów, podczas których zamieniamy się obowiązkami na jakiś czas, aby poznać pracę w naszej firmie z wielu perspektyw. Martin Beháň spróbował swoich sił przy kasie w krakowskim sklepie na Kapelance”. Tesco nagradza także pracowników, którzy szczególnie wspierają program „Obsługa klienta – indywidualne podejście”.

Martin Beháň jest szefem Tesco w Polsce od 1 marca 2017 r. Na stanowisku tym zastąpił Adama Manikowskiego.

Nowy szef Tesco w naszym kraju związany jest z brytyjską firmą od 2002 roku. Przez 15 lat pełnił szereg funkcji w strukturach operacyjnych Tesco - w sklepach, regionach i formatach. Ostatnio Beháň był dyrektorem operacyjnym dla formatu supermarketów na Europę Środkową i równocześnie dyrektorem zarządzającym Tesco w Czechach.

Tesco ma na polskim rynku ponad 430 sklepów w różnych formatach, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Firma zatrudnia prawie 30 tys. osób i oferuje klientom produkty ponad 1500 polskich dostawców.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Wyleczony 09.05.2017

    Tanie chwyty. :((
    Ściemniacz, co to ma pokazać? . Nie taka jego rola . Prostackie zagrywki

  • aaaaa 09.05.2017

    to się namęczył uuaaa - ciekawe czy pracował 5 minut czy roboczy dzień z pampersikiem pod sobą

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.