06.04.2016/12:28

Martin Schittengruber odpowiedzialny za kosmetyki w Henkel Polska

Martin Schittengruber został dyrektorem zarządzającym działu Beauty Care w Henkel Polska. Przez ostatnie cztery lata kierował biznesem kosmetycznym firmy na Węgrzech.

47-letni Martin Schittengruber jest Austriakiem, dla firmy Henkel pracuje od 1994 roku. Zaczynał od działu kontrolingu, pełnił szereg funkcji w zakresie marketingu i sprzedaży, był również odpowiedzialny za działalność działu Beauty Care w Rumunii, a ostatnio za rozszerzanie biznesu kosmetycznego na rynku węgierskim.

Jako dyrektor zarządzający działu Beauty Care Henkel Polska (dywizja kosmetyczna) będzie odpowiedzialny za takie marki jak Schwarzkopf, FA, Taft, Vademecum i Syoss.

Jest absolwentem administracji biznesowej Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu, obronił także doktorat na Uniwersytecie w Graz. Prywatnie pasjonat sportu.(

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.