01.06.2018/15:36

Maspex promuje sosy Łowicz

W najnowszej kampanii marki Łowicz firma Maspex Wadowice podkreśla swojski smak produktów, które są inspirowane kuchniami całego świata.

Choć inspirowane smakami z całego świata, sosy Łowicz są przygotowywane tak, jak lubią Polacy. Dlatego tak wyjątkowo smakują – tłumaczy najnowsza kampania marki.

Producent informuje w niej również o nowych sosach Łowicz z mięsem: bolońskim z mięsem mielonym z łopatki wieprzowej, chili con carne z mięsem mielonym z łopatki wieprzowej i pomidorowym z boczkiem. Produkty nie zawierają konserwantów.

Na ofertę produktów Łowicz składają się m.in. dżemy i przetwory warzywne, produkty pomidorowe oraz gotowe dania warzywno-mięsne.

Według Maspeksu Wadowice Łowicz jest liderem rynku dżemów i sosów oraz graczem numer trzy w kategoriach produktów pomidorowych, w daniach gotowych i syropach owocowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.