01.10.2020/15:28

Mathias Fiedler, prezes Euro Coop, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Prezes Euro Coop Mathias Fiedler dołączył do grona gości specjalnych kongresu Retail & FMCG Congress 2020, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-13 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Mathias Fiedler wygłosi przemówienie pt. "Coop means success. The future of cooperatives", podczas którego opowie o wyzwaniach stojących przed sektorem sklepów spółdzielczych, m.in. w kontekście pandemii covid-19 oraz zmieniających się zwyczajów konsumenckich oraz innych zjawisk, które zdefiniują przyszłość rynku handlowego w Europie. Już dziś zachęcamy do wysłuchania tej prelekcji, zaplanowanej na pierwszy dzień kongresu (12 października).

Mathias Fiedler stanowisko prezesa Euro Coop objął w kwietniu 2019 r.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

Sprawdź koniecznie, kto jeszcze weźmie udział w kongresie.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także