06.03.2021/10:11

Sieć Maxi Zoo rozwija sieć sklepów w Polsce

Centrum handlowe Homepark Rawa w Katowicach pozyskało nowego najemcę. To sieć sklepów z produktami dla zwierząt Maxi Zoo.

Maxi Zoo to międzynarodowa sieć sklepów z artykułami dla zwierząt domowych, która w Polsce ma 45 placówek. Sieć oferuje ponad 6 tys. produktów, w tym 14 marek na wyłączność. Sklep w Homepark Rawa zajmuje powierzchnię 575 mkw.

W imieniu katowickiego parku handlowego umowę zawarł fundusz Pradera European Retail Parks, właściciel parków handlowych Homepark. Homepark Rawa w Katowicach to jeden z czterech parków handlowych, należących do portfela inwestycyjnego Pradera European Retails Parks. W trzech z nich działają sklepy Maxi Zoo. To wspomniany powyżej Homepark Rawa oraz Homepark Targówek w Warszawie i Homepark Franowo pod Poznaniem.

- Cieszy nas, że portfolio najemców Homepark Rawa powiększa się o nowe, duże i zróżnicowane marki. Niedawno otwarta Biedronka była swego rodzaju „zwiastunem” pozytywnych zmian. Dużo nowości jeszcze przed nami – mówi Edyta Paszkowska, Associate w Cushman & Wakefield, odpowiedzialna za komercjalizację.

Katowicki Homepark Rawa liczy niemal 12 tys. mkw. powierzchni najmu. Niedawno otwarto tu sklep sieci Biedronka. Pozostałymi najemcami są detaliści oferujący artykuły do wykończenia i urządzania wnętrz.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także