27.11.2018/16:27

McCormick otworzył w Łodzi pierwsze Centrum Kariery w Europie

McCormick, światowy lider w kategorii przypraw i produktów smakowych oraz właściciel polskich marek Kamis i Galeo, otworzył w Łodzi pierwsze w Europie Centrum Kariery.

Centrum będzie służyć studentom, specjalistom, menadżerom oraz tym, którzy zamierzają rozwijać karierę w branży usług wspólnych w McCormick Shared Services Center w Łodzi.

McCormick Career Center jest pierwszym miejscem w Łodzi, w którym kandydaci będą mieli okazję poznać mechanizmy działania branży usług wspólnych (Obsługa klienta, Zapewnienie jakości produktu, Administracja danych, HR, Finanse), spotkać się z pracownikami poszczególnych zespołów w organizacji czy otrzymać szczegółowe informacje na temat możliwości rozwoju kariery zawodowej w strukturach McCormick Shared Services Center. Zdobędą też dodatkową wiedzę na warsztatach i szkoleniach, a także będą mieli możliwość wziąć udział w inicjatywach rozwijających konkretne kompetencje oraz zainteresowania.

- Jesteśmy przekonani, że powstałe miejsce przyczyni się do rozwoju potencjału drzemiącego w mieszkańcach Łodzi i będzie służyło im przy podejmowaniu ważnych, zawodowych decyzji – stwierdziła Joanna Pawlicka, HR manager w McCormick Shared Services – EMEA.

Łódź jest w szóstce największych ośrodków outsourcingu procesów biznesowych w Polsce. Pracuje tam przeszło 20000 pracowników w kilkudziesięciu centrach usług wspólnych.

W 2011 roku McCormick kupił polską firmę Kamis, która ma zakład w podwarszawskim Stefanowie. Trzy lata później otworzył w Łodzi centrum usług wspólnych dla regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), które realizuje procesy z zakresu finansów, zasobów ludzkich, obsługi klienta czy zapewnienia jakości produktu. Dziś centrum usług wspólnych McCormick, które mieści się w biurowcu Nowa Fabryczna zatrudnia ponad 300 pracowników.

Firma McCormick jest światowym liderem w kategorii przypraw i produktów smakowych z roczną sprzedażą w wysokości 4,8 mld zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.