20.05.2021/10:33

Media Expert ma już 500 sklepów w Polsce. Do końca maja otworzy 3 kolejne

Sieć Media Expert właśnie uruchomiła swój sklep nr 500 i jest już obecna w 426 polskich miastach. Równolegle z otwarciami firma modernizuje starsze obiekty, doskonali format ekspozycyjny i rozbudowuje ofertę w segmencie elektroniki użytkowej, gamingu, AGD oraz sportu i rekreacji. 

Sieć Media Expert osiągnęła liczbę 500 elektromarketów. Ze sklepów, usytuowanych zarówno w galeriach, parkach handlowych, jak i budynkach wolnostojących, mogą dziś korzystać mieszkańcy 426 polskich miast. Jubileuszowe otwarcie przypadło Tarnobrzegowi, a jeszcze w tym miesiącu otwarte zostaną sklepy w Pelpinie, Siedlcach i Świętochłowicach. 

- Ostatni rok z pewnością dostarczył wielu nieoczekiwanych komplikacji, ale obrany wcześniej kurs rozwoju został utrzymany. Strategia ekspansji dziś materializuje się w liczbie 500 sklepów. Liczba ta ma oczywiście jedynie wymiar symboliczny, nie jest naszym limitem i z pewnością nie zatrzymamy się w dążeniu do dalszego umacniania swojej pozycji na rynku. Chcemy podnosić konkurencyjność, kompetencje, standardy obsługi oraz budować bliskie relacje z naszymi klientami – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Media Expert wzmacnia również logistyczne aspekty swojej działalności. Inwestycje w nowoczesne powierzchnie magazynowe w kluczowych lokalizacjach w centralnej części kraju pozwalają sieci na konsekwentny rozwój strategii omnichannel oraz  skracanie czasu dostaw, zarówno do klientów indywidualnych, jak i do sklepów stacjonarnych.
Według najnowszego badania Mediapanel, sklep mediaexpert.pl jest wymieniany w trójce najchętniej odwiedzanych serwisów e-commerce w Polsce.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Haha 20.05.2021

    Ostatnie zdanie to niezły żart ;-)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także