17.09.2020/19:51

Media informują o odejściu ministra rolnictwa z PiS. Ardanowski zaprzecza

Minister Jan Krzysztof Ardanowski zaprzeczył na swoim profilu ma Twitterze, że odchodzi z PiS. Taką informację podał parę godzin wcześniej reporter Polsat News, powołując się na osoby w partii.

O tym, że minister rolnictwa i rozwoju wsi miałby opuścić partię Prawo i Sprawiedliwość doniósł reporter Wojciech Dąbrowski.

- Nieoficjalnie dowiedziałem się, że rezygnację z członkostwa PiS złożył Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa. Powodem jest projekt zmian ustawy, tzw. "piątka dla zwierząt" - przekazał reporter Polsat News.

Kilka godzin później do informacji odniósł się sam Jan Krzysztof Ardanowski. „W związku z informacjami @PolsatNewsPL, że złożyłem rezygnację z członkostwa w @pisorgpl oświadczam, że to kłamstwo, i nie mam takich planów” – napisał Minister Rolnictwa.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także