23.10.2020/10:46

Sieć Media Markt uruchomiła najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową w Polsce

W czwartek, 22 października MediaMarkt otworzył po gruntownej przebudowie sklep w centrum handlowym Janki pod Warszawą. Zmodernizowana powierzchnia handlowa zyskała nowy wygląd i funkcje, odpowiadające najnowszym trendom i potrzebom współczesnych klientów. Jest to obecnie najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową w Polsce. Otwarciu towarzyszy ciekawa oferta promocyjna.

Nowy sklep wyróżnia się nowoczesną aranżacją wnętrza, szerokim asortymentem oraz atrakcyjną formą prezentacji produktów. Układ marketu i nowa ekspozycja urządzeń ułatwiają klientom zapoznanie się z bogatą ofertą produktów, porównanie ich funkcji, a także sprawne skorzystanie z usług dodatkowych. Dzięki temu użytkownicy nowych technologii mogą szybko znaleźć poszukiwane produkty, dedykowane akcesoria oraz urządzenia powiązane i od razu cieszyć się wszystkimi możliwościami zakupionego sprzętu.

Przejrzysta prezentacja produktów, wyeksponowanie najpopularniejszych kategorii produktowych oraz nowinek technologicznych pozwalają klientom w sposób przyjemny i komfortowy poznawać bogaty świat nowych technologii, a tym samym ułatwiają podjęcie świadomych decyzji zakupowych.

Sklep odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy mogą zawsze liczyć na wsparcie profesjonalnych doradców fachowych. Pracownicy sklepu chętnie dzielą się wiedzą i pomagają wybrać urządzenia i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu życia kupujących.

- Rynek elektroniki użytkowej podlega ciągłym zmianom, co związane jest z szybkim rozwojem technologii. Modernizując nasze sklepy tworzymy przestrzeń, w której klienci mogą bezpiecznie i komfortowo zrobić zakupy, zapoznać się z pełną ofertą urządzeń mobilnych czy elektroniki użytkowej do domu i biura – mówi Monika Bujanecka-Panko, dyrektor regionalna sieci MediaMarkt.

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl nowy koncept sklepu, który powstała w Jankach jest nowym standardem aranżacji powierzchni handlowej i prezentacji towaru, który będziemy stopniowo wdrażać w kolejnych modernizowanych marketach na polskim rynku.

W MediaMarkt można znaleźć szeroki wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, elektroniki sportowej, a także praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów.  Do sklepu warto wybrać się również po dobrą muzykę i film.

Kompleksowa oferta sklepu obejmuje również usługi takie jak: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W sklepie można zawrzeć umowę o usługi Telewizji NC+, zabezpieczyć smartfona folią ochronną czy folią antybakteryjną. Kupując roczną ochronę antywirusową McAfee, zapewnimy ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów. 

MediaMarkt jako jedyna na rynku sieć z elektroniką użytkową oferuje pozagwarancyjne naprawy sprzętów, również tych kupionych w innych sklepach.

Sklep dba o środowisko naturalne i zachęca do tego wszystkich konsumentów. Dlatego jedną z oferowanych usług jest nieodpłatne przyjmowanie starych urządzeń, zgodnych z asortymentem sklepu. Można je oddać nawet, jeśli nie zakupiło się nowych produktów. Elektroodpady są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • do ates 23.10.2020

  ^^ A gdzie może być centrum handlowe Janki? W częstochowie czy może szczecinie??

 • Ates 23.10.2020

  Nawet słowa o tym gdzie ten sklep...

 • MediaSamsungHolding 23.10.2020

  Przecież ta sieć upada - rozumiem że zapłacili za ten art. o reotwarciu z kieszeni dostawców :) jak zwykle.

  "najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową" - w dobie e-commerce trzeba być nieźle na boombie żeby taki tytuł dać na portalu nowoczesnego handlu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także