21.02.2020/17:47

Media Markt wprowadza usługę dostawy towarów tego samego dnia

E-zakupy sprzętu elektronicznego stają się coraz prostsze. MediaMarkt jako pierwsza sieć z elektroniką użytkową na polskim rynku wprowadziło usługę dostawy tego samego dnia. Klienci sklepu internetowego mogą teraz otrzymać wybrane produkty w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, sieć uruchomiła nową usługę dla użytkowników sklepu internetowego. Ofertą objęte są tysiące produktów, które można zamówić z dostawą tego samego dnia. Zostały one odpowiednio oznaczone informacją „Dostarczymy dziś”.

Obecnie z usługi dostawy tego samego dnia mogą skorzystać mieszkańcy aglomeracji warszawskiej, katowickiej, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Krakowa. Wystarczy złożyć zamówienie w sklepie internetowym mediamarkt.pl, aby - jak zapewnia sieć - "już tego samego dnia cieszyć się zakupionym sprzętem".

Zamówienia złożone w dniu roboczym do godziny 11.30 zostaną dostarczone w godzinach 18.00-22.00. Dla mieszkańców aglomeracji warszawskiej dostępne są dwie opcje: zamówienie złożone do godz. 11.30 zostanie zrealizowanie w godz. 14.00 – 17.00, zaś zamówienie złożone do godz. 15.30 zostanie zrealizowane w godz. 18.00 – 22.00. Koszt przesyłki ekspresowej wynosi 14,99 zł. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej sklepu.

Już wkrótce usługa dostawy tego samego dnia będzie dostępna w kolejnych siedmiu miastach. Sieć na razie nie zdradza, o które lokalizacje chodzi.

Klienci, którzy wolą osobiście odebrać zamówienie, mogą to zrobić w wybranym sklepie stacjonarnym MediaMarkt już 55 minut od złożenia zamówienia, jeżeli towar jest tam dostępny.

- Naszym priorytetem jest harmonijny rozwój wszystkich kanałów dystrybucji, dzięki czemu jesteśmy zawsze blisko klientów, odpowiadając na ich oczekiwania. Dla użytkowników nowoczesnych technologii czas dostawy jest jednym z kluczowych czynników wpływających na satysfakcję z realizacji procesu zakupowego. Nowa usługa idealnie wpisuje się w naszą strategię klientocentryzmu – mówi Alpay Güner, CEO Media Markt Saturn Polska.

Dostawa tego samego dnia poszerza ofertę usług Media Markt, która obejmuje m.in.. instalację, pierwsze uruchomienie i konfigurację urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W sklepie można również zawrzeć umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+,  zabezpieczyć urządzenia mobilne folią lub szybą ochronną oraz skorzystać z punktu napraw ekspresowych, aby wymienić baterię, wyświetlacz lub dokonać innej, drobnej naprawy smartfona.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Rtv 07.04.2021

    To co wyprawiają z klientami to kpina pieniądze przelane a towaru nie ma i nie wiadomo czy bedzie

  • Rtv 07.04.2021

    To co wyprawiają z klientami to kpina pieniądze przelane a towaru nie ma i nie wiadomo czy bedzie

  • ewkaw 08.12.2020

    Właśnie dziesiąty dzień czekam na zakupiony przeze mnie laptop. Zero kontaktu, zarówno telefonicznego jak i mailowego.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.