31.03.2020/12:39

MediaMarkt wchodzi ze sprzedażą na Allegro

Od początku kwietnia na Allegro pojawią się oferty MediaMarkt. Sieć elektormarketów zamierza wystawić 2 tys. ofert sprzętu i akcesoriów elektroniki użytkowej. W serwisie aukcyjnym sprzedawane mają markowe produkty, w tym też te dostępne na wyłączność MediaMarkt.

Od początku epidemii koronawirusa sieci elektromarketów ucierpiały na zamknięciu galerii handlowych. Jeszcze na początku roku w Polsce działało około 90 sklepów MediaMarkt, teraz otwartych jest 13.
MediaMarkt na początku swojej przygody z Allegro wystartuje z około 2 tys. ofert, w tym takich marek jak: Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Bosch, Philips, Huawei, Beko, Electrolux, GoPro. Serwis Allegro podał, że ta oferta będzie stale poszerzana. 

– Potencjał sprzedażowy Allegro pozwoli na dalsze zwiększanie konkurencyjności MediaMarkt na polskim rynku – powiedział Alpay Güner, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.  

Na razie, w związku z aktualną sytuacją pandemiczną, dostawy zakupów - poza punktami odbioru - odbywać się będą do drzwi klienta. Wkrótce uruchomione zostaną usługi okołosprzedażowe, takie jak np. instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń czy podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodnokanalizacyjnej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.