02.10.2020/21:54

MediaMarkt wprowadzi do sklepów specjalne koncepty handlowe dedykowane firmie Haier

Sieć MediaMarkt, poszerza współpracę z firmą Haier, producentem urządzeń gospodarstwa domowego. W ramach współpracy w sklepach sieci powstaną specjalne strefy Haier, w których klienci będą mogli zapoznać się z ofertą firmy.

Specjalne strefy firmy Haier  pojawią się w warszawskich sklepach MediaMarkt w CH Arkadia oraz przy ul. Ostrobramskiej 79, a także w CH M1 w Markach k. Warszawy. Kolejne strefy Haier pojawią się już wkrótce w kolejnych sklepach MediaMarkt w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie i w Czeladzi.

Działania te związane są z nową strategią marki Haier, która chce znacząco zwiększyć swoje udziały w Polsce, wprowadzając na nasz rynek znacznie szerszą ofertę innowacyjnych produktów.

- Polska to bardzo istotny rynek w strategii firmy Haier. Dlatego nasze działania skupione są na poszerzaniu portfolio dostępnych w Polsce produktów i zwiększaniu ich dystrybucji we współpracy z największymi sieciami handlowymi – powiedział Marcin Majchrzak, General Manager Haier Group Poland.

Sieć MediaMarkt ma w Polsce blisko 90 sklepów stacjonarnych, prowadzi też sklep internetowy mediamarkt.pl.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także