06.12.2016/10:47

Merlin.pl - nowe życie popularnego e-sklepu

Mało kto wierzył w udany powrót jednego z najstarszych polskich e-sklepów na rynek. Jednak Merlin zaskakuje bardzo ambitnymi planami rozwoju – czytamy w Rzeczpospolitej.

Merlin wrócił wiosną bieżącego roku na rynek po zawirowaniach spowodowanych kłopotami właściciela, czyli spółki Czerwona Torebka. Jak podaje Rzeczpospolita, markę wydzierżawiła nieznana szerzej na rynku spółka Topmall, specjalizująca się w sprzedaży przez internet, ale głównie na rynki wschodnie.

Sprzedaż ruszyła, Merlin szybko zaczął realizować po kilkadziesiąt tysięcy zamówień miesięcznie. Łukasz Szczepański, prezes Topmall, operatora sklepu merlin.pl ocenia na łamach Rzeczpospolitej, że powrót Merlina na rynek już można uznać za sukces, wszystkie cele na ten rok zostały zrealizowane. Aktualnie sklep sprzedaje głównie książki, muzykę, filmy i zabawki.

Priorytetem rozwoju Marilna na przyszły rok są kosmetyki i perfumy oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

Więcej w Rzeczpospolitej

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.