27.01.2017/08:51

Metro Cash & Carry inwestuje w gigantyczny magazyn we Francji

Firma Segro wybuduje w pobliżu Paryża nowe centrum logistyczne dla spółki Metro Cash & Carry France. Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie 57400 mkw., a jego oddanie przewidziane jest na koniec 2017 r.

W ramach Segro Logistics Centre Mitry-Mory, umiejscowionego w strefie przemysłowej Mitry-Compans, na 12 hektarach powstanie nowa centrum dystrybucyjne dla firmy Metro Cash & Carry France. Całkowita powierzchnia obiektu to 57400 mkw., z czego 3000 mkw. będą stanowiły biura. W nowym centrum logistycznym powstanie 450 miejsc pracy i będzie ono w całości dedykowane do obsługi magazynów należących do Metro w rejonie Paryża.

Również w Europie Centralnej deweloper posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów szytych na miarę potrzeb klienta z branży handlowej. Jedne z ostatnich tego typu przedsięwzięć to Centrum Dystrybucyjne Tesco w Segro Logistics Park Poznań, Komorniki czy obiekt dla sieci sklepów Żabka zbudowany w Segro Logistics Park Gdańsk.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.