24.11.2020/10:04

Mężczyzna chory na COVID-19 zmarł w sklepie w Gdyni. Złamał zasady izolacji domowej

63-letni mężczyzna zakażony koronawirusem zasłabł w poniedziałek w jednym ze sklepów Żabka w Gdyni i zmarł na miejscu - donosi portal trojmiasto.pl. Po fakcie okazało się, że klient złamał zasady izolacji domowej.

Jak podkreśla trojmiasto.pl, dane o osobach, które miały bezpośredni kontakt z klientem, zostały przekazane do Sanepidu. Sklep został zamknięty na czas dezynfekcji.

Cytowany przez serwis podinspektor Maciej Stęplewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku podkreśla, że 63-latek od 22 listopada powinien przebywać w izolacji domowej w związku z potwierdzonym zakażeniem COVID-19.

Klient po zasłabnięciu w sklepie był reanimowany przez przypadkową osobę, później na miejsce przybyli ratownicy medyczni i policjanci. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także