10.02.2020/08:44

Michał Hackiewicz dołączył do Grupy Domodi

Michał Hackiewicz, wieloletni dyrektor m.in. największych spółek finansowych w Polsce, został wiceprezesem ds. sprzedaży w Grupie Domodi. Jego zadaniem jest tworzenie oraz realizacja strategii sprzedaży oraz bieżące zarządzanie pracą działu sprzedaży.

Michał Hackiewicz swoje 20-letnie doświadczenie budował zajmując stanowiska dyrektorskie w największych spółkach w Polsce. Karierę zaczynał w Citibanku w 2000 r., gdzie zarządzał Departamentem Kart Kredytowych. Następnie w 2008 r. dołączył do KBC Consumer Finance i był odpowiedzialny za produkty z tego segmentu w Kredyt Banku, jednocześnie zarządzając Pionem Kart Kredytowych w Żaglu.

Od 2011 zmienił branżę na telekomunikacyjną i rozpoczął pracę u jednego z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych – Netia. Tam zarządzał Rynkiem SOHO/SME, następnie pełniąc kluczową rolę w sprzedaży rynku detalicznego.

Od 2014 jako dyrektor wykonawczy Sprzedaży i Marketingu w PKP Intercity istotnie zmienił oblicze spółki w zakresie liczby pasażerów korzystających z pociągów PKP IC, wdrażając nowe rozwiązania w sprzedaży i marketingu. Od końca 2016 roku budował zdalny (wirtualny) oddział dla Klientów SME w BZWBK S.A/Santander.

Od lutego tego roku został powołany na stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za sprzedaż w Grupie Domodi.

Grupa Domodi to trzy serwisy e-commerce w Polsce: Domodi, Allani i Homebook. Grupa Domodi wraz z jej serwisami od 2018 roku wchodzi w skład Wirtualna Polska holding.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • janusz 04.04.2020

    już go wywalili

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.