17.03.2016/23:32

Michał Mrowiec wiceprezesem w Kompanii Piwowarskiej

Michał Mrowiec, objął w styczniu 2016 r. funkcję wiceprezesa ds. sprzedaży w Kompanii Piwowarskiej. Wcześniej pełni funkcję dyrektora handlowego w Coca Cola HBC Polska.

Michał Mrowiec ma bardzo duże doświadczenie sprzedażowe w branży dóbr konsumpcyjnych. Ma na swoim koncie udokumentowaną historię osiągania niezwykle trudnych celów firmowych, budowania strategii „route to market”, rozwijania strategii i relacji z klientami, zarządzania i coachingu zespołami sprzedażowymi, prowadzenia negocjacji oraz zarządzania zmianą.

Przed podjęciem pracy w koncernie Coca Cola, Michał Mrowiec miał już za sobą długoletnie doświadczenie pełnienia wielu wyższych funkcji w Unilever, w tym w dziale Rozwoju Klienta – w Polsce i w krajach bałtyckich, a także menadżera ds. relacjami z klientami.

Michał Mrowiec ukończył studia Business Administration & Marketing na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.