27.04.2022/13:56

Michał Sadecki, pełnomocnik zarządu Społem gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2022

Michał Sadecki, założyciel i CEO w firmie doradczej MSL Consulting, weźmie udział w kongresie Retail Trends 2022. Wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się 24 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Michał Sadecki aktualnie doradza Krajowej Platformie Handlowej Społem. Jako pełnomocnik zarządu odpowiada za zbudowanie strategii handlowej, marketingowej i logistycznej Społem oraz pomoc w wykorzystaniu potencjału sieci.

Wcześniej Sadecki przez niemal 18 lat związany był z Polską Grupą Supermarketów. Od 2003 r. piastował funkcję dyrektora operacyjnego, a następnie w 2013 roku objął funkcję dyrektora zarządzającego. Jeszcze dawniej menedżer zdobywał doświadczenie w takich firmach jak Plas, Géant Casino, czy ZAP Sznajder Batterien.

Podczas kongresu Retail Trends 2022 Michał Sadecki weźmie udział w debacie pt. "Zakupy bez żadnych barier".

Kongres Retail Trends 2022 ma nie tylko zaprezentować najważniejsze i najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta, ale przede wszystkim wskazać, jak będą ewoluowały wyzwania stojące przed sektorem FMCG i kosmetycznym.

Każda edycja kongresu gromadzi kluczowe postaci polskiego rynku retail, FMCG i beauty. Nie tylko wśród prelegentów znajdują się uznani menedżerowie, eksperci, naukowcy i praktycy biznesu, którzy spotykają się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami. To doskonała okazja, aby spotkać się z nimi, zaprezentować swoje produkty i usługi czy nawiązać kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze - wydawca magazynu "Wiadomości Handlowe" raz portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. Nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się do udziału w kongresie.

Więcej informacji, w tym program wydarzenia, listę gości oraz formularz zgłoszeniowy, znaleźć można na stronie: www.retailtrends.pl.

>> Kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem Retail Trends 2022 <<

>> ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES <<

Tak prezentuje się aktualna lista partnerów kongresu Retail Trends 2022 (mat. własne)

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Tomek 28.04.2022

    Dlaczego zapraszacie osobę która działa na szkodę PGS?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także