03.03.2017/13:44

Michał Sadecki, prezes PGS: Naszym celem jest zbudowanie największej polskiej sieci handlowej

Polska Grupa Supermarketów, otworzyła nowy magazyn w Żabiej Woli (woj. mazowieckie). To kolejny etap w procesie budowania największej polskiej sieci handlowej, twierdzą przedstawiciele PGS. 

Nowy magazyn Polskiej Grupy Supermarketów, zlokalizowany w podwarszawskiej Żabiej Woli, został uruchomiony w celu usprawnienia procesu logistycznego. W związku z rozrastającą się siecią sklepów w całej Polsce, magazyn jest jednym z ważnych punktów w strategii rozwoju Grupy, zakładającej stworzenie silnej, polskiej alternatywy dla międzynarodowej konkurencji.

Magazyn w Żabiej Woli jest drugim po Pruszkowie centrum logistycznym Polskiej Grupy Supermarketów. Spełnia wszelkie międzynarodowe standardy i zapewnia optymalne warunki do przechowywania produktów suchych oraz wymagających niskich temperatur. Operatorem logistycznym jest firma Green Yard Logistics Poland (Univeg).

- Polska Grupa Supermarketów sukcesywnie wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku, a naszym celem jest zbudowanie największej polskiej sieci handlowej. Magazyn to jedno z narzędzi, które chcemy zaproponować naszym Partnerom, jako element budowania przewagi konkurencyjnej naszej sieci. – twierdzi Michał Sadecki, prezes PGS.

Obecnie sieć Polskiej Grupy Supermarketów skupia blisko 600 sklepów funkcjonujących pod markami Top Market, Minuta8 i Delica.  

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.