26.07.2018/14:40

Mieczysław Dąbrowski, prezes PSS Społem Białystok, odchodzi na emeryturę

Janusz Kulesza, pierwszy zastępca prezesa PSS Społem Białystok, od 1 sierpnia będzie prezesem spółdzielni - dowiedział się nieoficjalnie portal wiadomoscihandlowe.pl. Zastąpi w tej roli Mieczysława Dąbrowskiego, który przechodzi na emeryturę.

- Potwierdzam, to prawda. Na każdego przychodzi czas, na mnie właśnie przyszedł - mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Mieczysław Dąbrowski. Jak dodaje, na emeryturze odda się swojej pasji, czyli zwiedzaniu świata wraz z żoną.

Mieczysław Dąbrowski prezesem PSS Społem Białystok był od 1 lipca 2010 r. Wcześniej sprawował funkcję pierwszego zastępcy prezes Krystyny Sosińskiej (która w 2010 r. przeszła na emeryturę). Z białostocką spółdzielnią Społem Dąbrowski związany był przez ponad 40 lat, od 1976 roku.

PSS Społem Białystok to największa spółdzielnia społemowska w kraju zarówno pod względem osiąganych przychodów, majątku własnego jak i zatrudnienia. W 2016 r. osiągnęła obroty na poziomie 360,5 mln zł, a jej zysk netto wyniósł prawie 4 mln zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.