21.09.2016/11:08

Mikołaj Martynuska pokieruje inwestycjami i rozwojem Echo Investment

Deweloperska firma Echo Investment poinformowała o tym, że do jej zespołu zarządzającego dołączył Mikołaj Martynuska. Objął on w spółce stanowisko dyrektora zarządzającego do spraw inwestycji i rozwoju.

Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu do zarządu Echo Investment dołączyli Marcin Materny i Rafał Mazurczak. Obaj związani byli ze spółką od lat i jako dyrektorzy odpowiadali za rozwój biznesu w sektorze nieruchomości handlowych oraz biurowych.

Mikołaj Martynuska ma 17-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Ostatnio pełnił funkcję starszego dyrektora w dziale doradztwa deweloperskiego w CBRE Polska, gdzie odpowiadał za kompleksowe prowadzenie transakcji deweloperskich oraz projekty doradcze.

Wcześniej Martynuska pracował w firmach deweloperskich, doradczych oraz budowlanych w kraju i za granicą. Do największych projektów, w których uczestniczył należy budowa Galerii Krakowskiej czy parku biznesowego Buma Square w Krakowie.

Martynuska to absolwent University of Reading (Dipl. Prop. Surv) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jest również członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) w specjalizacji Planning & Development.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.