23.09.2016/13:38

Mila modernizuje swoje sklepy. Wdraża w nich nowy koncept

Sieć Mila zmodernizowała kolejny sklep - tym razem padło na placówkę mieszczącą się w Płocku, przy ul. Wyszogrodzkiej 163. To już trzecia placówka rozwijanej przez market-Detal sieci, w której wdrożono nowy koncept.

Przypomnijmy, wcześniej swój najnowszy koncept Mila wprowadziła w sklepie zlokalizowanym przy ul. Królowej Jadwigi 4 w Pobiedziskach oraz w placówce działającej w Inowrocławiu, przy ul. Emilii Plater 10.

W modernizowanych przez Milę sklepach odmieniane są m.in. stoiska alkoholowe - od teraz są one w całości samoobsługowe. Oprócz tego doskonalone są stoiska kasowe, stoiska piekarniczo-cukiernicze (tu m.in. "luzy", ciasta i cukierki trafiają do specjalnie zaprojektowanego regału), a także lada mięsno-wędliniarska.

Sieć Mila liczy ok. 190 sklepów. Przypomnijmy, sieć funkcjonuje na rynku jako niezależny byt od stycznia 2015 r. Wcześniej sklepy kontrolowane przez spółkę market-Detal wchodziły w skład Grupy Polomarket. Sklepy działające pod szyldem Mila oferują ok. 6 tys. produktów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.