21.10.2016/13:34

Mila zmodernizowała swój sklep w Bydgoszczy

20 października w Bydgoszczy otwarty został na nowo (po modernizacji) sklep sieci Mila, rozwijanej przez spółkę market-Detal. Placówka zaaranżowana została w nowym koncepcie, wdrażanym od niedawna przez sieć, m.in. z unowocześnionym stoiskiem piekarniczo-cukierniczym i ladą mięsno-wędliniarską.

Sklep sieci o którym mowa znajduje się w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 213. Z okazji ponownego otwarcia odmienionego sklepu, zostały przygotowane specjalne działania marketingowe, takie jak kampania automobilowa, czy liczne degustacje przygotowywane z produktów będących w ofercie asortymentowej sieci.

W bydgoskiej Mili unowocześnione zostały nie tylko stoisko piekarniczo-cukiernicze i lada mięsno-wędliniarska, ale także samoobsługowe stoisko alkoholowe i stoiska kasowe. Oprócz tego w sklepie sprzedawane jest pieczywo wypiekane ze świeżego, a nie mrożonego ciasta (to koncept wdrażany kolejno do wszystkich placówek sieci; już teraz znaleźć go można w ok. 140 miejscach). Klienci sklepu przebierać mogą w ofercie obejmującej łącznie ok. 6 tys. artykułów.

Sieć Mila posiada w Polsce ok. 190 sklepów. Do stycznia 2015 r. jej właściciel - spółka market-Detal - działał w ramach Grupy Polomarket. Później drogi obu firm się rozeszły, co doprowadziło do debiutu na polskim rynku handlowym nowego szyldu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.