27.09.2020/15:23

Milionowe straty po pożarze sklepu Media Expert w Nowym Sączu

Na początku tygodnia doszczętnie spłonął Media Expert w Nowym Sączu. Straty szacowane są na nawet 9 mln zł. Towar w sklepie był ubezpieczony.

Z elektromarketu nic nie zostało. Ogień rozprzestrzenił się dosyć szybko, a strażacy nie mogąc wejść do środka z powodu dużego zadymienia polewali dach wodą.

Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert powiedział portalowi nowysacz.naszemiasto.pl, że asortyment w markecie uległ całkowitemu uszkodzeniu. - Nie zostało nic, co przetrwałoby ten pożar. Najważniejsza informacja jest taka, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Jest za wcześnie, żeby określić wysokość strat, ale są one ogromne – dodał.

Z informacji uzyskanych przez portal wynika, że wstępnie wykluczono, by do pożaru ktoś się przyczynił. Podejrzewa się, że przyczyną zapłonu było zwarcie w instalacji elektrycznej. Tę wersję muszą potwierdzić biegli.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Dość tych reklam! 28.09.2020

    Niech ograniczą do zera te głupie, ograniczone reklamy w radio i w telewizji, obrażające, z podtekstem albo pedofilskim albo pornograficznymi fantazjami wąskiej grupy społeczeństwa. Nie da się słuchać tych reklam, natrętnych. To jest zwykły mobbing w mediach, a wydają na to miliony tygodniowo!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.